Battle Party 6 - Regulamin

Hail to you Champion


Zapraszam, na kolejne, to już Battle Party VI. Przypominam, że ostatnio najładniejszą armią turnieju, została wybrana przez uczestników kolekcja Muodego. To jego świetne modele są motywem przewodnim tej imprezy.Jak zawsze imprezę nakręca nasz stały sponsor MiniMonsters - każdy z uczestników otrzyma upominek - kliknijcie w obrazek wyżej aby sprawdzić co mają nowego.Najważniejsze informacje:

Lokal:
GOKiS Zapolice Google: [ link ]

Zapolice to miejsce, w którym dorastałem jako młody Ungor... Moja mała ojczyzna znajduje się o rzut D6tką pod Zduńską Wolą. To piękne miejsce nawet przebrzydłą zimą.

Zasady:
Mutated 6ed [ link ]

Max uczestników: 10 (12)
Jeśli będą chętni, dwie osoby na rezerwie to istnieje możliwość, że dołożymy NieFallenSunowy, ale nieodstający poziomem stół tak by pograć w 12 osób.

Data:
2 lutego 2019

Nocleg:
Free na miejscu.

Impreza jest tak skonstruowana, że gramy do bardzo późnych godzin ile kto wytrzyma ale minimum 6 bitew. Potem możemy wznieść toast i wrócić do domu lub przekimać na miejscu.

Nie będziecie spali w miejscu gdzie gramy, tak jak ostatnio w tym lokalu - czyli nie będę Was budził sprzątając. Do spania przeznaczona będzie inna sala z miękkim dywanem

Oczywiście nocleg jest w cenie, a właściwie miejsce na nocleg, bo osoby chcące przekimać muszą się uzbroić w śpiworek i karimatę! Pamiętajcie o tym przed wyjazdem!

Zasady:
min 6x bitew po 1000pts (2h) / FULLpainted / WYSIWYG

oklepana diagnoza, dlaczego organizator jest walnięty oraz rozszerzony opis czym jest FULLpainted i jak traktujemy WYSIWYG: [ link ]


Wpisowe: 100zł

Ograniczenia i Rozpiski:
czekam na nie do: 2019/01/26 inaczej potężne -1pts do klasyfikacji o medal z ziemniaka. thorash@gmail.com

- korzystamy z najnowszych podręczników 6ed
- nie wystawiamy specjalnych bohaterów
- nie wystawiamy armi z SoC, ani dodatkowych army listów
- nie korzystamy z jednostek DoW, chyba że jest to samotna armia DoW.

(pamiętaj układając rozpiskę że grasz na zmutowane zasady - link wyżej)

Każdy gracz zobowiązany jest do tego, żeby miał czym grać... czym turlać... i czym mierzyć... a także powinien posiadać armybook swojej armii. Za to nie ma punktów karnych bo za to jest taki wstyd, że jeszcze nikt nie odważył się zapomnieć.

Proszę się także uzbroić w czary odpowiednio zerratowane ktore mozna dorwać tutaj (po zarejestrowaniu): [ link ]Scenariusz

Scenariusz:
Na każdej bitwie będzie grany Pitched Battle z małym wyjątkiem nie mającym wpływu na zwycięstwo:

Na każdym stole (na każdej bitwie) będą poustawiane 2 markery z małym gralem i z małym czarnym kamieniem demonicznej duszy.

Jeśli na koniec tury bohater kończy ruch 1" od markera to podnosi go...

Może go stracić:
- kiedy ginie jest on wtedy upuszczany w miejscu gdzie poległ
- jeśli bohater z artefaktem jest pokonany w CC a po zwycięskiej stronie zaangażowany był charakter to ów nikczemnik, przejmuje artefakt automatycznie
- bohaterowie w unicie mogą sobie przekazywać artefakty bez ograniczeń
- mogą je także porzucić w dowolnym momencie, np by podniósł je ktoś inny

Na koniec eventu, rozstrzygamy scenariusz (nie ma on wpływu na wyniki).

Jak wiadomo, prawdziwy gral jest tylko jeden.. dokładnie tak samo jest z demonicznym kamieniem dusz.

Każdy gracz po bitwie, otrzyma kartę z numerkiem grala którego zdobył i analogicznie z kamieniem dusz. Na koniec z pośród rozdanych (zdobytych przez graczy artefaktów) numerków wylosujemy jeden ten prawdziwy Gral i jeden ten prawdziwy Kamień Dusz. Gracz który, odnalazł prawdziwy Gral dostanie mały upominek (czerwony banner) od Amarell. Gracz który zdobył Kamień Demonicznej Duszy, zdobędzie skromny prezencik (czaszkowy banner) od Thorasha.Będziemy grali na naszych 5 stołach z warsztatu FallenSun, więc przygotujcie się na mrok i ponurość ale też nie do samego końca, gdyż Amarell właśnie pracuje nad stołem w klimacie bretońskiego księstwa. Z trzema z naszych stołów możecie się zapoznać poniżej:


Pełna galeria Realm of FallenSun: [ link ]


A druga (niestety galeria jeszcze przed odnowieniem) Plain of Bones: [ link ]

Nad kolejnymi dwoma stołami właśnie trwają prace (będziemy je wrzucać jak tylko zakończymy przy nich robotę)


NagrodyNagrody:

Jak zawsze każdy otrzyma upominek od naszego sponsora MiniMonsters.

Jak zwykle każdy wróci z dyplomem specjalnie zaprojektowanym na tę okazję na którym główną rolę będzie grała kawaleria Cold One Knights wykonania Muodego.

(new*) Bardzo chcę jeszcze dodać mały przedmiocik dla każdego, ale to się mocno dynamicznie zmienia więc będę informował na bieżąco jak tylko będę pewien. Cały czas czekam na kuriera

(new*)Wylosowani zwycięzcy scenariuszy dostaną skromne upominki (małe freehandy czaszki i róże w powiększeniu przy fotce ze scenariuszem wyżej)

Podczas turnieju będzie wybierana najładniejsza armia która będzie dekorować następne Battle Party 7

Główna nagroda . Oczywiście jak na każdym Battle Party, jeden uczestnik będzie wracał do domu dzierżąc sztandar z naszego warsztatu. Zwycięzca naszej głównej nagrody będzie jak zawsze wylosowany. Choosen Tzeentcha, Władca Zmian... będzie mógł wybrać jedną pracę z naszego Marketplace'a i zabrać ją do domu. Jak zawsze wybór wzrośnie o dwie nowe prace, które już umieszczone w marketplace'ie.

Za pierwsze miejsce w rankingu turniejowym, najlepszy generał otrzyma uścisk dłoni Bretońskiej Lady i legendarny artefakt który będzie mógł pokazywać wnukom czyli ziemniakowy medal, dający w realnym życiu +10 do wszystkiego. Osoba która zwycięży i która wylosuje główną nagrodę obowiązkowo ma robione zdjęcie i oboje trafiają do naszego Hall of Fame: [ link ]
Zapisani:

1. AMARELL (Bre)
2. THORASH (HoC)
3. KUDŁACZ (Khe)
4. REMO (HoC)
5. VYTAUTAS (HoC)
6. JOTU (Emp)
7. PROFI (OnG)
8. POZIOMKUS (HE)
9. MIKLAS (HE)
10. ESGAROTH (OK)
11. BRUSHLICKER (EMP)
12. ? (?)


Paringi tutaj

Oponentów dobieramy po zduńskowolsku, czyli gracz z samego dołu tabelki wybiera sobie oponenta.

Na naszych imprezach doskonale się sprawdził ten system. Spotkanie zaczynamy w taki sposób, że każdy zaczynając od dziewczynek wybiera sobie oponenta chyba, że poleci komuś w twarz jakaś rękawica a jak będzie problem to będę miał ze sobą topór on szybko rozwiązuje wszystkie spory.
Plan imprezy:
Prosiłbym o przyjazd minimum na 9:30


09:00 - 10:00 - Start
10:00 - 12:00 - Pierwsza Bitwa


(tutaj zbieramy zamówienie na żarcie)

12:15 - 14:15 - Druga Bitwa


14:15 - 14:45 - Przerwa na jedzonko obowiązkowe mycie rączek.

14:45 - 16:45 - Tzeentchia Bitwa
17:00 - 19:00 - Czwarta Bitwa


19:00 - 19:20 - Przerwa na dłuższe siku wypad do sklepiku obok

19:20 - 21:20 - Piąta Bitwa
21:30 - 23:30 - Szósta Bitwa


Głosujemy czy ktoś ma na tyle twarde jajka na 7 bitwe jeśli nie to

23:30 - 00:00 - Liczę punkty / nagrody / dyplomy

Punkty są niezwykle małe... a przypominam, że kiedyś skończyliśmy GRAĆ! battle party po 2:30 także liczę na tradycyjną i jakże legendarną wytrwałość.
Uczestnicy, którzy choć raz zainwestowali w FallenSun'owe imprezy, są szczególnie blisko mojego czarnego, demonicznego, serduszka... dlatego, mają możliwość głosowania nad punktami i pierwszeństwo zgłoszeń na imprezie (dlatego znają regulamin kilka dni wcześniej). W poniedziałek odpalam post, online dla wszystkich.

Osoby które już u nas grały znają charakter i swoistą etykę zlotów - nie muszą pokazywać zdjęć armii. Świeżych graczy jednak o to proszę.

Bardzo ważne zgłoszenia robimy tylko i wyłącznie prze forum link poniżej:

o tutaj kliknij mnie!

Po rozmowach wielu z Was wręcz nie widzi takiej opcji aby nie spotkać mnie po przeciwnej stronie stołu. Ja też... dlatego, każdy będzie miał okazję stawić czoła i naklepać mojej armii na ziemiach Chaosu..będę grał

blog